17
Oca

Günün Slot Oyunu 2000 TL Bonus

Süperbetin, Twin Spin DeLuxe Oyunu İle Kazandırmaya Devam Ediyor !

Günün Slot Oyunu ile 17 Ocak 2018 tarihinde Twin Spin DeLuxe Netent oyunu ile 2000 TL Bonus kazanabilirsiniz. Slot oyununa katılarak bonus havuzundan payınıza düşen bonusu alabilirsiniz. Süperbetin sitesinde yer alan Netent alt yapılı oyunlar ile günün her saati kazanç sağlayarak geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken siteye giriş yaparak Twin Spin DeLuxe slot oyununa katılım sağlamanız durumunda 2000 TL lik bonus havuzundan payınızı alabilirsiniz. Oyun içerisinde ne kadar çok çevirim yaparsanız o kadar fazla bonus kazanma hakkınız bulunmaktadır. Süperbetin güncel olarak slot oyunları ile kullanıcılarına bonuslar dağıtmaktadır. Sizlerde oyunlara katılım sağlamanız durumunda bu oyunlarda ekstra olarak bonuslar kazanabilirsiniz.

Günün Slot Oyunu olan  Twin Spin DeLuxe Bonus dağılımı;

  1. ye 750 TL Bonus
  2. ye 500 TL Bonus
  3. ye 250 TL Bonus

Twin Spin DeLuxe slot oyunu ile en az 100 TL çevirim yapan 20 kullanıcınun her birine 25 TL Bonus, Twin Spin DeLuxe oyunu ile 10 TL tutarında çevirim yapan kullanıcılara bir sonraki gün Twin Spin DeLuxe oyunu için 25 Free Spin Superbetin’de

Superbetin’de günün her saati kazançlı geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken Günün Slot Oyunu ile çevirimler yapmak akabinde 2000 TL lik bonusdan payınıza düşeni almanız, sizler 10 TL lik çevirimlerde bulunduysanız bir sonraki gün Twin Spin DeLuxe  oyununa 25 Bedava Dönüş kazanabilirsiniz.


Share this

Leave a Comment